Bahadun Köy Derneğimizin Resmi YouTube Sayfası Bahadun Köy Derneğimizin Resmi Twitter Sayfası Bahadun Köy Derneğimizin Resmi Facebook Sayfası
Ana Sayfa Yap Ana sayfa yap Deyişler Forum K.Sarıçubuk81 S.K Gazete Manşetleri    İletişim ( Bize Ulaşın )
* *
* GÜNÜN SÖZÜ *
* YENİ RESİMLER *

BAHADUN KÖYÜ

RESİM & SLAYT

MÜZİK

VİDEOLAR

SİVAS & İLÇELERİ

KÜLTÜREL

* SON DAKİKA *
Kumkapı Sarıçubuk 81 Spor Kulübü Web Sitesi için Tıklayınız
* Gerekli Linkler *
* PİYASALAR *
Allahın Aslanı Hz. Ali 

Allah'ın aslanıydın karanlıklar devrinde. 
Sonra nur olup parladın âlemde. 
Bu gün; 
Bitmeyen bir enerjisin 
Semah eden gönüllerde, 
'Barış, sevgi, kardeşlik' diyen her dilde.

who's online

14.GELENEKSEL COGİBABA KÜLTÜR VE DOĞA FESTİVALİ YAPILDI.

Sivas İmranlı ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği tarafından Yünören ve Avşar köylerinde düzenlenen Cogi Baba 14. Geleneksel Kültür ve Doğa Festivali 5 Temmuz 2015 Pazar günü yapıldı.

Burada konuşma yapan HDP Mersin Milletvekili Çilem Öz, bir Koçgirili olarak, 7 Haziran seçimlerinde HDP'ye verdikleri desteklerinden dolayı Sivas halkına teşekkür etti, "Birlikte başardık ve birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.

HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, Rojava şehitlerini anarak konuşmasına başladı. Şimdiye kadar Alevilere "Cumhuriyetin sigortasısınız" denildiğini belirten Doğan, şunları kaydetti: "Hayır biz bu cumhuriyetin sigortası olmayı reddediyoruz, demokratik bir cumhuriyet istiyoruz ve bunun için mücadele ediyoruz:"

HDK Eş Sözcüsü Sabahat Tuncel, "bir kızılbaş Alevi, bir Kürt, sosyalist ve bir kadın olarak sizleri selamlıyorum" dedi. Türkiye, Kürdistan, Rojava ve Şengal'de halklar birlik olduğu için faşist DAİŞ zihniyetine geçiş verilmediğini vurgulayan Tuncel, "6 Haziran öncesi O'nu Başkan yaptırmayacağız dedik. Yaptırmadık. Simdi de Suriye'ye Rojava Kürdistanı'na askeri operasyona izin vermeyeceğiz diyoruz. Hep beraber buna izin vermeyeceğiz" şeklinde konuştu.

DTK Eşbaşkanı Irmak da kısa bir konuşma yaptı, halkların birlikte mücadelesinin önemine dikkat çekti.

Deyişlerin söylediği, semaha durulan festival, Tolga Sağ, Cihan Çelik, Necla Saygılı, İpek Rencber, Binali İlgün, Haydar Acar, Ali Sizer, Dursun Erdoğan, Gürsel Yıldırım, Ali Gülsoy'un konserleriyle devam etti.


RESİM GALERİSİ

İletişim İçin Tel :    0212 517 22 47 -  0535 781 61 80
info@sivasbahadun.com      ©      bahadun@gmail.com

Copyright © 2006   www.sivasbahadun.com  All rights reserved.
En iyi görüntü için: Internet Explorer 5.0+ ve  1024x768 ekran çözünürlüğü gerekir.